INTEBOLD Festival 2023:

Spojení designu a inovací

Festival INTEBOLD 2023 byl událostí, která spojila svět designu, architektury a inovací. Tento festival s sebou přinesl třídenní maraton plný žhavých témat, diskusí a inovativních nápadů.

 

Jedním z klíčových témat festivalu byla Energie interiérů, která zkoumala vliv dobře navržených interiérů na zážitky a životy lidí. Diskutovalo se o tom, jak může interiérový design vytvářet prostory, které jsou nejen funkční, ale také inspirativní a přívětivé.

Nechybělo ani téma Umělá inteligence a technologie v designu, kde jsme se zabývali pokrokem v oblasti umělé inteligence a jejím využitím v architektuře a navrhování budov.

Festival byl také věnován Revoluci ve vzdělávání, kde se diskutovalo o nových přístupech ke vzdělávání v oblasti designu a architektury. Hovořilo se o tom, jak se mění způsob učení a jaký to má dopad na budoucnost.

Festival se zabýval důležitými tématy, jako je využití jedinečných možností interiérů při práci se stávajícími prostory a materiály, zkoumání vyvíjejících se výzev a identifikace v oblasti interiérového designu a architektury, řešení regionálních problémů a zdůraznění významu interiérového designu v našem prostředí a podpora kreativity a nadšení v rámci komunity interiérového designu a architektury.

Tato témata vytvořila platformu, kde se různí profesionálové v oblasti designu a architektury mohli podělit o své myšlenky, nápady a inovace.

 

Jedním z vrcholů festivalu bylo udílení cen INSAID AWARDS 2023, kde jsme jako partner měli tu čest předat cenu v kategorii HORECA. Jejich projekt BISTRIC RESTAURANT byl oceněn za vynikající design, který kombinuje estetiku, funkčnost a jedinečný zážitek pro návštěvníky.

Projekt BISTRIC RESTAURANT patří autorskému týmu, který zastupují Lucia Kušnírová, Katarína Mňahončáková, Soňa Salnerová a Dominik Havár. Jejich práce je příkladem vynikajícího designu, který nám připomíná význam designu v našem každodenním životě.

DUBLINO X INTEBOLD Festival 2023

Podívejte se, jak se DUBLINO letos účastnilo této úžasné akce. Vlevo naše "Terakota je IN" a vpravo předávání cen v kategorii HORECA.

 

Celý festival byl místem, kde se sešli designéři, architekti a nadšenci do designu, aby se podělili o své nápady, inspiraci a znovu promysleli budoucnost designu a architektury. Tento festival nám připomněl, jak důležitý je design v našem světě a jak ovlivňuje náš každodenní život a prostředí, ve kterém žijeme. Těšíme se na to, co přinese budoucnost, a na další inovativní nápady v oblasti designu.

Další články

 
 

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre