Neseď si na učiach

Edukatívne o Nábytku a Dizajne

 

Naši milí zákazníci, čtenáři a milovníci nábytku a designu! Máme pro vás skvělou zprávu, kterou jsme připravili s velkým nadšením. Představujeme vám náš nový podcast s názvem  "Neseď si na učiach: Edukatívne o Nábytku a Dizajne."

POČÚVAŤ!

 

O čem je podcast?

 

Je to jednoduché: zábavné, poučné a inspirativní rozhovory o nábytku, designu a všem, co s nimi souvisí. Ať už jste dlouholetým nadšencem do designu, nebo teprve přemýšlíte, jak si vybrat dokonalý nábytek pro svůj domov, náš podcast vám nabídne nespočet zajímavých témat a informací.

 

Čo od nás môžete očakávať?

 

Rozhovory s odborníky: Pozveme renomované odborníky na design a nábytek, aby pohovořili o nejnovějších trendech a novinkách v oblasti nábytku. Naším cílem je, aby tato témata byla srozumitelná a přístupná všem.

Mýty a fakta: Pomůžeme vám rozlišit pravdu od fikce a vyhnout se běžným chybám při výběru nábytku.

Know-how: Vzhledem k tomu, že již desítky let zařizujeme veřejné prostory, hotely, restaurace, kavárny, ale i nákupní centra či jakékoliv provozovny, můžeme vám předat naše zkušenosti a znalosti o tom, jak vybrat správný nábytek do prostoru, čeho se vyvarovat a jak vybudovat úspěšné prostředí, kam budou zákazníci rádi chodit. Mnohé z těchto znalostí využijete i při zařizování vlastního domova.

Zajímavosti a historie: Nábytek podrobíme historii a seznámíme vás se zajímavými příběhy o nábytku a jeho vývoji. Dozvíte se, jak se v průběhu času měnil design a materiály.

Otázky a odpovědi: Pošlete nám své otázky a my se je pokusíme zodpovědět v našich epizodách.

 

Proč právě náš podcast?

 

Protože nám opravdu záleží na tom, abychom vám ukázali, jak úžasný a přístupný může být svět designu nábytku. Chceme, abyste zjistili, že tento svět není vždy tak složitý, jak se zdá, a že se v něm skrývá nespočet zajímavých věcí. Jsme tu proto, abychom vám poskytli kvalitní rady, tipy a triky, které vám pomohou orientovat se v tomto fascinujícím světě.

Ať už jste v oblasti designu nábytku nováčkem, nebo vás toto téma jen zajímá, naše díly budou zábavným a poučným průvodcem pro každého. Chceme vás inspirovat a ukázat vám, že design nábytku je dosažitelný a zábavný pro každého. Poskytneme vám nástroje a znalosti, které vám pomohou objevit kreativitu a krásu designu a materiálů.

 

Jak můžete poslouchat?

 

Náš podcast je v současné době k dispozici na podcastových platformách Spotify, Apple podcasts nebo Player FM. Stačí si vybrat platformu, přihlásit se k odběru a poslouchat naše epizody.

Připravte si tedy sluchátka a vydejte se s námi na naše vzrušující nábytkářské dobrodružství. Společně se dozvíte, jak správně vybírat nábytek, jak o něj pečovat nebo jak ho ocenit v našem každodenním životě. Těšíme se na vás v prvním díle našeho podcastu!

 

E1 Od vodného póla k stoličkám >>

 

Neseďte si na uších! Raději se posaďte a poslouchejte nás!

 

SpotifyPlayer FM

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre