Košík

Nenašli se žádné položky

Navrženo pro gastro segment

RESTAURAČNÍ A KAVÍRENSKÉ BOXY

Oblíbeným prvkem v gastro provozech jsou restaurační boxy. DUBLINO boxy si můžete upravit přesně podle svých představ

Modifikace designu

Vyberte si design vašeho boxu přesně podle vašich představ. Preferujete hladký design nebo štěpovanou opěrku? Vyberte si dekor soklu či moření nožiček tak, aby vhodně doplnily váš prostor.

Vlastní rozměry boxu

Zvolte si nejvhodnější rozměr, šířku či výšku z daných možností tak, abyste dosáhli co nejefektivněji využijte prostoru. Boxy jsou velmi pohodlné a praktické i pro údržbu.

Volba potahové látky

Obrovským benefitem je široký výběr potahových materiálů, dekorů látek, kůže či koženky, které zapasují do stylu vašeho provozu, často jsou využívány ik předělení prostoru.

BOXY NA MÍRU

TYP 1

Čalouněné lavicové sezení na vyráběné na míru - typ 1
Celková výška boxu je volitelná, ve výšce 85 cm, 105 cm nebo 125 cm. Výška sedu 48 cm. Hloubka sedu od zdi je 68 cm. Zádová opěrka typu 10 může být jednoduchá hladká nebo ozdobená pravidelným štepováním.
Základní elementy jsou v šířce: 60 cm, 120 cm a 180 cm a rohový element. Je možné je zkracovat podle toho o jaký typ zádové opěrky se jedná (hladká násobky 5ti, štepovaná násobky 10ti cm).
Boxy vyrobíme v potahové látce či kožence dle vašeho výběru, také laminodekor plného spodního soklu. Zadní strana boxu může být čalouněna obyčejnou černou látkou nebo v barvě vašeho výběru.
ZOBRAZIT NABÍDKU»

TYP 2

Čalouněné lavicové sezení na vyráběné na míru - typ 2
Celková výška boxu je 96 cm. Výška sedu 48 cm a hloubka od zdi 65 cm. Zádová opěrka typu 20 může být jednoduchá hladká nebo ozdobená pravidelným štepováním, případně ozdobnými knoflíčky.
Základní elementy jsou v šířce: 60 cm, 120 cm a 180 cm šířka, roh 65x65 cm. Je možné je zkracovat podle typu opěrky (hladká v násobcích 5ti cm, štepovaná a knoflíková v násobcích 15ti cm).
Vyberte si typ potahové látky či koženky, barevnou kombinaci, ale také moření masivních bukových nohou nebo laminodekor pro boxy s plným soklem. Ze zadní strany může být box čalouněný obyčejnou černou látkou nebo v dekoru Vámi vybrané potahové látky.
ZOBRAZIT NABÍDKU»

ZOBRAZIT CELOU NABÍDKU

zobrazit boxy z nabídky dublino 

Hledáte něco jiného? 

EXKLUZIVNÍ ŘADA ČALOUNĚNÝCH LAVIC

 

 

Atypické boxy

Pokud hledáte něco výjimečného, jsme vám k dispozici.

Nechte se inspirovat několika realizacemi z naší galerie, nebo nám zašlete Váš návrh a my jej  zrealizujeme.

Kontaktujte nás poslaT dopyt


 

 
 
 
 
 

© 2023 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre