Vítejte v sekci DUBLINO BUSINESS

Bez ohledu na to, jaký typ prostoru plánujete zařídit,

jsme tady pro vás.

STYLE  &  PROFESSIONALISM

Široké portfolio produktů

U nás si vybere každý. Ze širokého portfolia produktů je většina v našich skladových zásobách

 

Možstvo dodavatelů a partnerů

Spolupracujeme s širokou škálou dodavatelů a partnerů, díky čemuž dokážeme přijmout jakékoli výzvy a splnit individuální potřeby v poměrně rychlém čase

 

Velkoobchodní prodej

Jsme jedním z největších dodavatelů nábytku a doplňků pro HoReCa segment na Slovensku. Zařídili jsme tisíce gastro-provozů nábytkem DUBLINO.

 

Maloobchodní prodej

Od roku 2021 provozujeme e-shop a showroom pro koncové zákazníky. Portfolio je rozšířeno ve smyslu potřeb domácností.

 

Showroom

Navštivte nás v kamenné prodejně v Bratislavě a v Košicích (nebo v některé z našich poboček v Budapešti, Praze, Vídni) a vyberte si z portfolia produktů pro váš projet

 

Spolupráce s architekty

Ve spolupráci s designéry a architekty realizujeme řadu projektů od designu, návrhu realizace, výběru výrobců, customizaci nábytku až po finální provedení.

 

Customizovaná úprava produktů

Velkým benefitem je možnost přizpůsobit hotové nebo objednané produkty přesně podle návrhu vašeho designéra či vaší osobní představy.

 

Malé i velké projekty

Zařídili jsme již řadu restaurací, kaváren, hotelů, kantin a jiných veřejných prostor. Naše zkušenosti vám budou nápomocné. Přijďte se svým individuálním projektem a my vám zrealizujeme váš sen.

Realizace 

Naše značka DUBLINO - zaměřená na velkoobchodní prodej nábytku pro HoReCa provozy, ale také e-shop a prodej nábytku pro domácnosti vznikla v Maďarsku před 20 lety a již více než 10 let operuje i na Slovenském trhu. Za tu dobu vzniklo tisíce interiérů a exteriérů, které stojí za povšimnutí.

Spolupracujte s námi

Výhody

Spolehlivý partner

Stabilita a zkušenosti – to jsou vlastnosti, které můžeme nabídnout nejen architektům a designérům, ale i podnikatelům a provozovatelům či domácnostem.

Množství výhod

Spolupracovat s námi se vyplatí. V rámci kooperace s architekty a designéry dokážeme dosáhnout maximální symetrie a při realizaci projektů naplnit představu přesně podle návrhů.

Kvalitní produkty včas

Produkty, které si vyberete, jsou z velké části dostupné skladem. Jejich dovoz a příprava jsou součástí standardním služeb. Pokud jste si vybrali zakázkové produkty na míru, staráme se o jejich realizaci a dodání až do momentu předání klenem.

 
 

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre