DAN-FORM: inovace ve světě nábytku

"Inspiruje nás krásný design, který každodennímu životu dodává vizuální a funkční hodnotu."

 

zobrazit nabídku dánského výrobce

 

Widget placeholder
Widget placeholder

Začátky

V roce 1992 vyrobil mladý a nadšený Jørgen Mensen ve svém sklepě první židli z ohýbaného dřeva JACKPOT. Tím položil základy společnosti DAN-FORM Denmark. Židle JACKPOT později otevřela dveře novým designům a výrobkům.

 

 

Vývoj a inovace

V roce 2014 převzala funkci generální ředitelky společnosti DAN-FORM Dánsko Sanne Protin, která od roku 2005 zastávala funkci obchodní ředitelky. Zakladatel společnosti Jørgen Mensen je nyní předsedou představenstva a většinovým akcionářem. Pod vedením Sanne Protin se společnost neustále rozrůstá a přináší mnoho spoluprací s externími designéry, přičemž si zachovává své základní atributy: moderní design, vysokou kvalitu a dostupné ceny. Dnes je dánská společnost DAN-FORM respektovaným světovým hráčem na trhu s nábytkem.

 

Widget placeholder
Widget placeholder

Ruka v ruce s trendy

Společnost DAN-FORM Denmark zůstává stále věrná svému skandinávskému designovému stylu a pravidelně představuje nové modely, které se hodí jak k modernímu designu, tak k designu z Kalkaty. Jejich návrhy přinášejí do každodenního života vizuální a funkční hodnotu. Společnost se snaží každému návrhu přidat "něco navíc" - ať už jde o ozdobné prošívání, elegantní zúžené nohy nebo inovativní materiály.

 

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou cestu za designem a kvalitou a vyberte si z mnoha jedinečných kousků, které jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností DAN-FORM!

Get nowRead more

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre