URČENO PRO GASTRO

STOLOVÉ DESKY

KVALITA A BOHATÝ VÝBĚR

1.ECONOMY STOLOVÉ DESKY

Stolové desky s melaminovým povrchem o tloušťce 28 mm. Melamin je v celkové vrstvě cca 0,2 mm a je náchylnější k poškrábání. V našem portfoliu naleznete desky série Economy ve dvou dekorech (dub a ořech). Jejich benefitem pro především nízká cena.

Melaminové stolové desky jsou dostupné ve více velikostech - ihned skladem

ZOBRAZIT NABÍDKU

2.SUPERFRONT STOLOVÉ DESKY

Pro extrémně namáhaná místa jsou ideálním řešením stolní desky odolné vůči otěrům i škrábancům. Stolní desky Superfront v dekoru Havana a Charles jsou v tloušťce 28,3 mm, kde samotný povrch v tloušťce 1 mm je vyroben ze speciálně zesílené vrstvy. Povrch desky je hladký a obzvláště odolný vůči mechanickému opotřebení, nárazům či škrábancům.

ZOBRAZIT NABÍDKU

3.KOMPAKTNÍ STOLOVÉ DESKY

(COMPACT SLIM)

Tenká a lehká stolová deska je atraktivní hlavně pro její povrchovou úpravu. Compact slim stolní desky jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Povrch (High Pressure Laminate) je velmi odolný vůči UV záření i vodě a je nenáročný na údržbu.

Desky jsou nehořlavé a nárazuvzdorné. Benefitem je dostupné množství různých povrchových úprav a dekorů. Dodáme je ve tvaru čtverce, obdélníku nebo kruhu různých rozměrů.

ZOBRAZIT NABÍDKU

4.MASIVNÍ DUBOVÉ DESKY 2 cm

(OAK PREMIUM NATUR, OAK PREMIUM RUSTIQ A BEECH PREMIUM)

Na míru vyráběné dřevěné dubové desky dostupné ve třech odstínech. Jedná se o zakázkovou slovenskou výrobu. Je tak možné splnit vaše individuální potřebu. Dodáme Vám rozměr i tvar dle vlastních preferencí. Tloušťka desky je 25 mm, přičemž je lepená z tenčích masivních lamel.

ZOBRAZIT NABÍDKU

5.MASIVNÍ DUBOVÉ DESKY 4 cm

Exkluzivní vzhled stolových desek z dubového masivu předurčuje jejich atraktivitu využití v gastro provozech. Jejich specifikem je tloušťka 40 mm. Masiv je ve spodní části desky zpevněn kovovými výztuhami, což zamezuje praskání či případným disformitám dřeva. V nabídce máme několik rozměrů a dekorů.

ZOBRAZIT NABÍDKU

6.DUROTOP OAK DESKY

Pokud hledáte stolní desky s povrchovou úpravou s dřevěným efektem pro použití v interiéru, ale nechcete celomasivní provedení, pak je ideálním řešením typ DUROTOP. Jedná se o desky s dřevotřískovou výplní, jejichž povrh je upraven 5 mm dřevěnou dýhou. Hrany desek jsou z masivního dřeva o tloušťce 2 mm. Tento typ stolní desky působí k nerozeznání od masivu, avšak nepodléhá deformacím, které jsou u masivu běžným jevem.

Ich jedinou nevýhodou je, že nie sú vhodné do exteriéru a vlhkého prostredia.

ZOBRAZIT NABÍDKU

7.TOPALIT STOLOVÉ DESKY

Stolní desky na objednávku, jejichž předností je odolný povrchový materiál. Mají robustní vzhled a jsou vhodná do interiéru i exteriéru.

Aktuálně dostupné ve dvou dekorech

ZOBRAZIT NABÍDKU

8.TURKISH OAK DESKY

Milujete dřevo a jeho nepravidelný přírodní vzor a syrový výraz? Potom si pořiďte desky Turkish OAK z pravého masivu z divokého dubu o tloušťce 30 mm.

Tyto stolní desky si můžete zvolit v různých rozměrech.

ZOBRAZIT NABÍDKU

9.JINÉ STOLOVÉ DESKY

Kromě uvedených modelových řad stolových desek Vám zajistíme i jiné specifické modely na objednávku. Pokud uvažujete o stolní desce z kamene, mramoru či jiný druh, kontaktujte nás

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

 
 
 
 
 
 
 

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre