Košík

Nenašli se žádné položky

Vítejte v nejúžasnějším iglú na světě. Podívejte se, na co všechno jej můžete použít!

Párty a svatby v přírodě si dnes užívají svých zlatých časů, vytvářejí intimitu a romantiku a zaručují účastníkům neopakovatelnou atmosféru!

Jakkoli si však vše do detailů naplánujete, počasí není nikdy zcela předvídatelné. Proto, bez ohledu na počasí, je vždy nejlepší připravit se a zajistit, abyste byli vy a vaši hosté během oslavy náležitě chráněni.

Přesně tohle je to místo, kde přichází naše Igloo, které se svými čtyřmi různými kryty je dokonalým řešením pro každou oslavu. Naše iglú je dostupné ve třech velikostech a zda je slunečno, deštivo, větrno nebo chladno, různé návrhy vám umožní slavit venku v každém ročním období. Naše iglú se vynajde za každého počasí! Nenechte se zastavit počasím a naplánujte si svatbu nebo párty svých snů s Astreea® Igloo.

NAKUPOVAT

Nezáleží na tom, kde svou párty uskutečníte, ve vlastní útulné zahradě na trávníku nebo možná u jezera – možnosti jsou téměř neomezené!

 

 

Krásně vynikne v každém prostoru

Igloo Astreea® se vyznačuje svojí robustností, futuristickým designem a flexibilními možnostmi použití. S vyměnitelnými kryty je možné jej používat po celý rok. Iglu je vhodné do komerčního sektoru, do gastronomie, do hotelů nebo na akce, jakož i do soukromých zahrad, jako zimní zahrada, altán či zahradní domek.

 

Poskytněte svým hostům další důvod zůstat u vás déle!

Ať už provozujete restauraci, hotel, kavárnu, pivní zahradu nebo bar, s naším Igloo můžete vytvořit přitažlivou a pohodlnou atmosféru pro své hosty po celý rok. Máte-li perfektně vybavený venkovní prostor, můžete jej jako hostitel využívat po celý rok. Protože čerstvý vzduch, atmosféra a romantické domácí prostředí pod širým nebem hosty lákají.


Svou terasu nevyužívejte pouze za dobrého počasí!


Vaši hosté se nemusí vzdát pobytu na terase ani na podzim či v zimě. Prodlužte si venkovní sezónu! Naše iglú nabízí optimální ochranu během celého roku. Výběr ze čtyř různých krytů vám umožní přizpůsobit se všem povětrnostním podmínkám.

Desítky spokojených zákazníků

O kvalitě našeho igloo mluví i desítky referencí, ať už od klientů, které si jím zkrášlily své zahrady nebo restaurací a kaváren, do kterých se i díky těmto netradičním exteriérovým doplňkům hosté rádi vracejí.

Vyberte si to své již dnes: 

Potřebujete malý koutek na zahradě nebo hledáte místo vhodné pro tucet hostů? Iglu může být řešením v obou případech: je dostupné ve třech velikostech (M, L a XL), od velikosti pro dvojici až po pohodlné iglú až pro 16 osob.

OBJEDNAT NYNÍ

 
 
 
 

© 2023 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre