Půvab a funkčnost v jednom

Představujeme vám výrobce plastového nábytku SIESTA exclusive

Nábytok Siesta exclusive vás nadchne

Kromě kvalitního provedení, různorodosti stylů vás produkty Siesta nadchnou svou cenovou dostupností. Tento výrobce je schopen zajistit velké množství exteriérového nábytku pro restaurace, kavárny, hotely a jiné provozy.

Pro menší odběry produktů a domácnosti vám v Dublino nabízíme pestrý výběr z našich skladových zásob.

Prohlédněte si produkty

NABÍDKA SIESTA NÁBYTKU

Světový výrobce Siesta exlusive

Výroba značky siesta působí celosvětově již více než 40 let, se sídlem v Istambulu. Působí v Evropě i mezikontinentální a své produkty vyváží do více než 100 zemí. In-line výrobní zařízení pokrývají 50 000 metrů čtverečních

Siesta nabízí extrémně široký sortiment interiérových a exteriérových produktů s nesčetnými barevnými variacemi, s plastovými materiály jako polypropylen a sklolaminát sladěný se dřevem nebo kovem, nebo nejnovější trend jako průhledný polykarbonát nebo lesklý PA6 nylon, se silnými technickými vlastnostmi, které dávají nenapodobitelné vlastnosti je měkkost, neprůhlednost, pružnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Proč se zaměřit na produkty Siesta exclusive

Kreativita a technologie, půvab a funkčnost, kvalita a inovace. Toto je pozoruhodný a jedinečný soubor faktorů v kombinaci se strategickou vizí zaměřenou nejen na produkty, ale také na distribuci, které stojí za úspěchem Siesty. Siesta, světový lídr v používání plastů, vyrábí originální, různorodou kolekci, která je jedinečná pro mezinárodní klientelu. Kolekce obsahuje židle a stoly, všechny navrženy tak, aby byly multifunkční a víceúčelové, uživatelsky přívětivé as nesporným stylem. Svou barevností, smyslem pro estetiku a jedinečnými formami. Produkty Siesta jsou okamžitě rozpoznatelné na celém světě a nabízejí dlouhotrvající a praktický požitek. Prohlédněte si produkty

Kromě kvalitního provedení, různorodosti stylů vás produkty Siesta nadchnou svou cenovou dostupností. Tento výrobce je schopen zajistit velké množství exteriérového nábytku pro restaurace, kavárny, hotely a jiné provozy.


Pro menší odběry produktů a domácnosti vám v Dublinu nabízíme pestrý výběr z našich skladových zásob.

 
 

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre