NARDI -20% NA VŠE!

Sleva platí do 31. května 2024

 

Nardi je značka, která je od svého vzniku pevně zaměřena na kvalitu. S ohledem na tuto filozofii neustále zdokonaluje své výrobky a procesy, aby zajistila, že každý kus venkovního nábytku, který opustí jejich výrobu, splňuje nejvyšší standardy. Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si tento prvotřídní nábytek se slevou až 20 % na všechny výrobky Nardi!

 

Chci slevu! Více článků

Čím je NARDI výjimečné?

Více o NARDI »
Kvalita materiálů

Společnost Nardi zvolila pro výrobu svého nábytku dva hlavní materiály - polypropylen a hliník. Tyto materiály jsou pečlivě vybírány a zpracovávány tak, aby vznikl stylový, odolný a vysoce výkonný nábytek.

Polypropylen: Tento materiál je mimořádně pevný a odolný vůči povětrnostním vlivům, takže je ideální pro venkovní použití. Kromě toho je polypropylen zcela recyklovatelný, což přispívá k udržitelnosti životního prostředí.

Hliník: Hliník je lehký, ale pevný a poskytuje vynikající odolnost a dlouhou životnost. Je také odolný proti korozi, což znamená, že váš nábytek bude vypadat skvěle i po mnoha letech používání.

Detailní zpracování a inovace

Kvalita u společnosti Nardi spočívá v detailech. Každý výrobek je výsledkem pečlivě naplánovaných procesů, které jsou neustále zdokonalovány na základě zkušeností a zpětné vazby od zákazníků. Tento proces zahrnuje složitou organizaci a přesně kódované postupy, které zajišťují, že každý krok výroby je prováděn s maximální přesností a efektivitou. Společnost Nardi zajišťuje, aby nedocházelo k plýtvání materiálem, což snižuje náklady a zároveň šetří životní prostředí. Pracuje zodpovědně, což znamená, že každý pracovník je důkladně proškolen a má plnou důvěru společnosti. Toto úsilí vede k neustálému zlepšování výrobků a služeb, což přispívá ke spokojenosti zákazníků a udržení vysokých standardů kvality.

Udržitelnost a ekologické iniciativy

Společnost Nardi se zavázala k udržitelnosti a neustálému zlepšování životního prostředí. Jedním z jejich klíčových kroků je vývoj produktové řady nazvané "Regenerace", která je vyrobena z recyklovaného polypropylenu. Tento materiál nejenže zachovává vysokou kvalitu a odolnost, ale také výrazně snižuje dopad výroby na životní prostředí. Kromě toho společnost Nardi neustále hledá nové způsoby, jak minimalizovat množství odpadu a efektivně využívat zdroje, čímž přispívá k ochraně naší planety. Tyto ekologické iniciativy jsou nejen součástí firemní politiky, ale také závazkem vůči zákazníkům, společnosti a budoucím generacím, abychom všichni mohli žít ve zdravějším a čistším prostředí.

A nyní přichází to nejlepší - všechny tyto výhody můžete získat se slevou až 20 %! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a oživte svůj exteriér stylovým a kvalitním nábytkem od společnosti Nardi.

 

Chci slevu!

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre