MIX & MATCH 

edice klasických dřevěných židlí

 

Dnes se společně podíváme na jeden z klíčových prvků každé kavárny, restaurace nebo podniku – klasické dřevěné židle.

Co kdybychom vám řekli, že nyní můžete mít úplnou kontrolu nad tím, jak vaše židle vypadají? Ano, právě tohle je koncept, který představuje naše kolekce Mix and Match.

 

Další článekNabídka židlí

 

Proč je to pro vás řešení?

 

Zaprvé, individualita. Vaše firmy jsou jedinečné a vaše sezení by mělo být také.  S řešením Mix and Match můžete mít sedací nábytek, který přesně odráží váš osobní styl a estetiku vašeho podniku. 

 

Za druhé, flexibilita. Možná budete chtít mít sezení v různých barvách, abyste mohli přizpůsobit vzhled svého prostoru podle ročních období nebo tematických akcí. S námi toho můžete snadno dosáhnout.

 

CO ZNAMENÁ MIX & MATCH ?

 

Vyberte si tvar židle

vyberte si barvu moření

vyberte si barvu čalouněného sedáku

 

Vyberte si z široké nabídky kvalitního sedacího nábytku, který vnese pohodlí a styl do každé místnosti ve vaší domácnosti nebo firmě. Naše kategorie "sedací nábytek" zahrnuje různé židle, křesla, pohovky, polohovací křesla nebo boxy, které se vyznačují designem, pohodlím a odolností. Díky našim nízkým cenám a široké nabídce najdete přesně to, co potřebujete pro svůj domov, restauraci nebo kavárnu. S naším sedacím nábytkem se budete cítit pohodlně a stylově, ať jste kdekoli.

 

Dřevěná židle je ideálním řešením pro restaurace, bary, hospody, trattorie, sály, ale také hospody nebo pivnice. A nyní díky našemu nápadu Mix and Match můžete mít tyto židle přesně podle svých představ. Vyberte si tvar sedáku, barvu nebo různé varianty kontrastního moření dřeva. Možnosti jsou téměř neomezené.

 

 

A co trvanlivost a kvalita? 

 Naše dřevěné židle jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a pohodlí pro vaše zákazníky. Každá židle je pečlivě vyrobena s důrazem na detail a odolnost pro každodenní použití.

 

 

Tak na co čekáte? Vyberte si ideální sedací soupravu pro svůj gastro provoz ještě dnes a dodejte svému podniku ten správný šmrnc. Nechte své zákazníky sedět v pohodlí a stylu, který si zaslouží!

 

Číst víceKlasické dřevěné židle

© 2024 Dublino.cz | Všechny prává vyhrazeny

Vytvořilo FúúDobre