Všechny lavice

Doporučený prostor
Barva
Specifikace
Styl
Materiál
Čalounění
Cena

Náš čalouněný lavicový systém, DUBLINO SYSTEM, si získává velkou oblibu mezi našimi zákazníky. Polstrované lavice, nebo-li restaurační boxy či lavice, vyrábíme dle přání klienta na zakázku, což znamená, že si může zvolit délku boxu, potahový materiál i moření nohou či plného spodku.

Toto čalouněné sezení do restaurace nabízíme v různých designech a vybírat můžete ze širokého sortimentu potahových materiálů. Nabízíme nízké restaurační boxy i vysoké barové lavice. Díky tomu, že lavice vyrábíme na zakázku, můžeme objednat téměř jakýkoliv rozměr, díky čemuž využijete efektivně celý prostor Vašeho podniku. V naší nabídce najdete čalouněné lavice s látkovým potahem, sedací systémy čalouněné koženkou, barové sezení, boxy s plným spodkem i lavice na nohách. Všechny naše sedačky jsou mnohokrát prověřeny v zařízeních s náročným provozem jako je restaurace, hotel, kavárna, cukrárna, bar, noční podnik a další gastro provozy.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet pohodlí! Rádi Vám také poskytneme konzultace a pomůžeme s rozvržením polstrovaných lavic. V případě, že cena u židle není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme u uvedení požadovaného počtu kusů.