Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech od 12.10. - 14.10. 2022 bude v naší prodejně probíhat inventura. Z toho důvodu nebude možný příjem ani výdej zboží ze skladu. Děkujeme za pochopení.

Všechny lavice

Doporučený prostor
Barva
Styl
Specifikace
Materiál
Čalounění
Cena

Náš čalouněný lavicový systém, DUBLINO SYSTEM, si získává velkou oblibu mezi našimi zákazníky. Polstrované lavice, nebo-li restaurační boxy či lavice, vyrábíme dle přání klienta na zakázku, což znamená, že si může zvolit délku boxu, potahový materiál i moření nohou či plného spodku.

Toto čalouněné sezení do restaurace nabízíme v různých designech a vybírat můžete ze širokého sortimentu potahových materiálů. Nabízíme nízké restaurační boxy i vysoké barové lavice. Díky tomu, že lavice vyrábíme na zakázku, můžeme objednat téměř jakýkoliv rozměr, díky čemuž využijete efektivně celý prostor Vašeho podniku. V naší nabídce najdete čalouněné lavice s látkovým potahem, sedací systémy čalouněné koženkou, barové sezení, boxy s plným spodkem i lavice na nohách. Všechny naše sedačky jsou mnohokrát prověřeny v zařízeních s náročným provozem jako je restaurace, hotel, kavárna, cukrárna, bar, noční podnik a další gastro provozy.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet pohodlí! Rádi Vám také poskytneme konzultace a pomůžeme s rozvržením polstrovaných lavic. V případě, že cena u židle není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme u uvedení požadovaného počtu kusů.