Stylové food courty jsou v dnešní době již považovány za samozřejmost v každém nákupním centru.

14. January 2021
Stylové food courty jsou v dnešní době již považovány za samozřejmost v každém nákupním centru.
Dovedete si bez food courtu představit nákupní centrum? My rozhodně ne! Proč se těší tak velké oblibě?
Food courty v dnešní době tvoří nepostradatelnou součást nákupních center. Jejich vzhled musí neustále reagovat na nejnovější trendy a uspokojovat nároky zákazníků. Právě ti od restaurací v obchodních centrech vyžadují stále kvalitnější koncepty týkající se nejen čerstvosti potravin, ale také vybavení, osvětlení prostoru, příslušenství a zeleně.

Naše nabídka zahrnuje veškeré vybavení do jídelních koutů. Vybírat můžete z odolných židlí – z nichž některé je možné stohovat – z jídelních stolů různých velikostí, čalouněných křesel nebo čalouněných lavic a designového osvětlení.

Lavice čalouněné a čalouněná křesla vyrábíme na zakázku, takže máte možnost ovlivnit barvu moření dřeva, rozměry i potahovou látku. U potahové látky je důležitá její odolnost a údržba, jež by měla být co nejsnazší. Nejvhodnější je, pokud má látka protišpinivou a hydrofobní úpravu, která odpuzuje vodu, takže ani vylitý nápoj nezanechá na čalounění skvrny.

Čalouněný nábytek doporučujeme především do prostředí kaváren, ve kterých je žádoucí útulné prostředí s požadavkem pohodlného sezení. Kavárenské stoly nabízíme buď kompletní, nebo umožňujeme individuální výběr stolové nohy a desky. Podle typu a velikosti prostředí se můžete rozhodnout pro variantu se středovou nohou nebo pro klasický kavárenský stolek se čtyřmi nohami.

Do jídelních koutů se zaměřením na podávání obědů a večeří se hodí kombinace stolů s dlouhou jídelní deskou a stolů pro menší počet osob. Naše nabídkové portfolio zahrnuje stoly kulatých, čtvercových i obdélníkových tvarů, jež snadno přizpůsobíte požadavkům interiéru.

Především k dlouhým stolům se báječně hodí čalouněné lavice, které šetří prostor, ale zároveň nabízí dostatečný prostor pro sezení více osob. V případě čalouněné úpravy doporučujeme sáhnout po kožence, která budí dojem luxusu a zároveň se snadno udržuje. Židle do těchto provozoven se hodí nejlépe plastové nebo z ohýbané překližky, které můžete stohovat a díky nízké hmotnosti snadno přenášet. Portfolio naší nabídky je bohaté na nejrůznější tvarové i barevné provedení židlí, takže určitě najdete tu, která bude nejlépe odpovídat charakteru vašeho food courtu.

Náš nábytek do food courtů je k vidění i za hranicemi České republiky, konkrétně v Maďarsku a na Slovensku. Se stylovým nábytkem od nás se návštěva vašeho jídelního koutu stane nezapomenutelnou.