Všechny postele a matrace

Čalounění

Náš široký sortiment obsahuje také postele pro hotely, penziony, ubytovny, motely a pro další ubytovací zařízení určené pro každodenní provoz a praktické pro snadnou manipulaci. Kvalitní postel by měla být základ každého hotelového pokoje.

Lůžka nabízíme v případě potřeby i s úložným prostorem, s čelem různých výšek a z různých materiálů - čelo z masivního dřeva, čalouněné látkou nebo koženkou. Výběr z širokého sortimentu potahů, matrace s bonelovými pružinami - Bonelové pružiny jsou využívány po dlouhou dobu v čalounictví. Springs - ochranná vrstva v podobě plsti, kokosových vláken nebo jiných plniv, jejíž úkolem je zabránit úniku pružin na vnější straně. V závislosti na druhu ochranné vrstvy mohou být pevné matrace (kokos) nebo měkké (plsti a pěny) nebo matrace Taštičkové - Tyto matrace zahrnujeme také pod kategorii pružinové, ale na rozdíl od pružin bonelových, mají menší průměr válcového tvaru a navíc jsou umístěné ve speciálních "taštičkách" látky. Díky tomu nejsou vzájemně propojeny a pružiny můžou pracovat nezávisle na sobě. Matrace takto získá pružnost a snadno se přizpůsobí tvaru těla spícího.

Postele Boxspring jsou vhodné do 3 - 4 - 5 hvězdičkových hotelů, do apartmánů, penzionů, motelů, ubytoven a dalších ubytovacích zařízení.

Ceny postelí se samozřejmě liší od konkrétního provedení, typu matrace, roštů, čela postele, samotné velikosti lůžka, jestli obsahuje lůžko úložný prostor a další faktory. Námi nabízené postele umíme dodat v krátkých dodacích termínech.