Pohodlný nábytek a možnost relaxace na terase představují velké lákadlo především v letních měsících

15. January 2021
Pohodlný nábytek a možnost relaxace na terase představují velké lákadlo především v letních měsících
Sluneční paprsky a teplo letních měsíců chutnají daleko lépe z terasy s chlazeným drinkem v ruce!
Zejména v letních měsících lidé svůj volný čas nejraději tráví v doprovodu svých přátel a rodiny venku. Proto se velké oblibě těší zahrádky a terasy hospůdek a restaurací. Aby se hosté do vašeho podniku vraceli pravidelně, měli by se u vás cítit pohodlně. Svoji důležitou roli hraje nejen servis, který nabízíte, ale také kvalita nábytku, která se podepisuje na pohodlí.

Venkovní nábytek musí odolávat nejrůznějším rozmarům počasí, které je v letním počasí mnohdy nevyzpytatelné. Silné slunce, hustý déšť nebo kroupy – kvalitní nábytek na terasu těmto živlům nejen odolá, ale navíc v dobrém stavu vydrží rozhodně déle než jednu sezonu.

Naše nabídka zahrnuje celou řadu venkovního nábytku vhodného jak na hotelové terasy, tak do zahrádek gastronomických podniků. Nábytek je stabilní a odolný, ale přesto se s ním snadno manipuluje. Samozřejmostí je stohování, jež oceníte při přestavování prostoru kvůli nejrůznějším typům akcí.

Vybrat si můžete ze zahradního nábytku na terasu vyrobeného z odolného plastu, nerezového kovu, oblíbeného ratanu nebo dřeva či z kombinací materiálů. Zejména nábytek z kombinovaných materiálů je oblíbený zejména pro svůj originální vzhled.

Židle na terasu nabízíme také s pohodlným a snadno se udržujícím polstrováním. Díky široké nabídce designového zpracování si u nás židle vyberete pro jakýkoliv typ terasy. V případě, že se rozhodnete pro kovový nábytek na terasu, můžete se spolehnout na antikorozní nátěr, díky kterému zůstává kvalita nábytku stále stejná jako po zakoupení i v případě, že bude vystaven dešťovým přeháňkám.

Zejména na terasy hotelů a wellness center se hodí umělý ratanový nábytek nebo lounge nábytek, jenž doslova zve k lenošení. Jeho předností je kvalitní měkké polstrování vhodné i pro venkovní používání. Speciální pěny rychle schnou a kapky vody po nich jednoduše stékají.

Zejména stoly, ale také pohovky a lavice mají nohy opatřeny vyrovnávacími šrouby, takže nabídnou pevnou stabilitu i na nerovném terénu.

Náš venkovní nábytek se stal nepostradatelným vybavením gastro podniků a hotelů nejen v Česku, ale také v Rakousku, Polsku a u pláží v Maďarsku. Jeho předností je dlouhá životnost a pohodlí, bez kterých se v těchto oborech neobejdete.