OZNÁMENÍ

Po měsících usilovné práce jsme spustili nový web a i přes naši snahu se na něm stále vyskytnou drobnější chyby. Je možné, že narazíte na produkt s chybějícím nebo chybným popiskem či na jiné nedokonalosti. Neúnavně pracujeme na jejich odstranění - než se tak ale stane, prosíme Vás o pochopení a prominutí v případě jakýchkoliv problémů. 

Děkujeme,

Váš Dublino tým

P 7092 INOX

P 7092 INOX

Nerezová stolová dvounoha
4 509 Kč
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Nerezová stolová dvounoha

Stolová podstava z nerezové oceli s obdélníkovou podstavou 75 x 45 cm. Maximální rozměr stolu 150 x 80 cm. U specifikované desky je maximální tloušťka 3 cm. Inox sloupce základny stolu jsou 8 x 8 cm. Povrch z nerez oceli zaručuje stylový a moderní vzhled. Základna stolu je vyrobena z litinového materiálu. Ve spodní části základny stolu jsou čtyři rektifikační šrouby. Doporučujeme do restaurací, kaváren, cukráren, nebo do hotelů a dalších gastro provozů. 

Tuto stolovou dvounohu nabízíme i v jednonohé variantě.

Výrobek je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Specifikace
Interiérová
Exteriérová
Materiál
Nerezová ocel
Obrázek
Zobrazit