Z důvodu státního svátku máme ve dnech 28. a 29.10.  zavřeno.  Nebude možný ani výdej zboží. Rádi vás obsloužíme ve dnech od 1.11. 2021.

ND SOFT BASE - Bonnell

ND SOFT BASE - Bonnell

Základna boxspring
Množství
Tento produkt má minimální množství 10
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Základna boxspring

Boxspring, neboli základna, se skládá z rámu z borovicového dřeva, který je vyplněný bonnellovými pružinami. Rovnoměrné rozdělení pružin vytváří stabilní podporu pro matraci a umožňuje jí flexibilně se přizpůsobovat. Pružinové jádro kromě toho vyniká prodyšností, a tak přispívá k potřebné cirkulaci vzduchu.

Při srovnání boxspringu s pružinami s lamelovým roštem, je rozdíl patrný na první dotyk. Zatímco u lamelového roštu reagují na zatížení cele lamely, pružiny v boxspringu ragují na zatížení bodově, tudíž přesněji.

Boxspring je potažený velice příjemnou látkou. Tyto boxspringy vynikají svým kvalitním zpracováním 

Vyrábí se v rozměrech 80x200 cm a 90x200 cm, výška 25 cm.

Pro dvojité postele je možné objednat boxspringy se spojovacím materiálem na spojení dvou boxspringu (kvůli velikým rozměrům a složité logistice při dopravě a umístění boxspringů do pokojů se dvojité boxspringy nevyrábí).

Pro tyto spojené boxspringy doporučujeme také postelové čelo zde.

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Bílá matracová látka