Náš příběh

O násKdo jsme?

Pod značkou DUBLINO působíme na evropském trhu již od roku 2001.  Jsme partnerem pro každou společnost a firmu, která provozuje, zařizuje či projektuje hotely, restaurace, kavárny, bary, ale i ostatní gastro provozy, jako jsou například foodcourty v nákupních centrech, firemní jídelny anebo vysokoškolské menzy. 

Co nabízíme?
V současnosti máme v nabídce víc než 3500 produktů pro vybavení gastro provozoven. Dokážeme zabezpečit nábytek pro 3-5* hotely, ale i pro menší rodinné restaurace či začínající bistra. Najdete u nás židle a křesla pro restaurace i kavárny, čalouněné restaurační boxy a lavice, stoly a stolové podnože, rozkládací pohovky pro apartmánové domy, postele i přistýlky pro hotely a ubytovny, exteriérové židle a stolové desky pro letní zahrádky. Zároveň dokážeme pomoci s výběrem slunečníků, plážových lehátek k bazénům nebo wellness a mnoho dalších doplňků jako světla či světelné květináče. 

Kde nás najdete ?
Kromě našeho showroomu v Čestlicích nás také můžete najít v zemích jako je Slovensko, Rakousko či Maďarsko.  

Všeobecné podmínky
Společnost Furlab CZ s.r.o. vytvořila a provozuje tuto webovou stránku z důvodu poskytování informací a budování obchodního styku. Bez předcházejícího souhlasu společnosti Furlab CZ s.r.o. je zakázané tuto webovou stránku v celku ale i v jednotlivých částech používat pro obchodní účely. 

Celkové zobrazení stejně jako i obsah webové stránky je duševním majetkem a průmyslovým vlastnictvím Furlab CZ s.r.o. - anebo ze strany třetí osoby přenechaný materiál na používání společnosti Furlab CZ s.r.o. - a jako takový spadá pod platný zákon o ochranných známkách. Jakýkoliv materiál zveřejněný (kreslený či fotografovaný obrázek, animace, film, text atd.) ani v jednotlivých částech ani v celku bez předcházejícího písemného souhlasu společnosti Furlab CZ s.r.o. se nesmí reprodukovat, publikovat, adaptovat ani překládat. 

Obchodní jméno Dublino, stejně jako názvy a slogany na výrobcích - pokud není uvedené jinak - jsou chráněné zapsanou ochrannou známkou. Používání, reprodukce a/nebo jejich změna bez předcházejícího písemného souhlasu společnosti Furlab CZ s.r.o. se považuje za porušení zákona.