Z důvodu státního svátku máme ve dnech 28. a 29.10.  zavřeno.  Nebude možný ani výdej zboží. Rádi vás obsloužíme ve dnech od 1.11. 2021.

NARDI OMEGA SUNLOUNGER

NARDI OMEGA SUNLOUNGER

Plážové plastové lehátko
Množství
Tento produkt má minimální množství 6
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Znaèky: plastové lehátko, plážové lehátko, venkovní lehátko, lehátko k bazénu, dublino lehátko, dublino venkovní lehátko, lehátko do exteriéru, lehátko do kavárny, lehátko do baru, lehátko na terasu, letní lehátko, lehátko nardi, lehátko nardi omega

Plážové plastové lehátko

Venkovní plastové lehátko, které se skvěle hodí do horkých letních dnů k bazénu nebo na terasu je bez područek, je složitelné a navíc je na něm možné nastavit čtyři různé polohy, takže své pohodlí tu najde každý zákazník. Pevný plast zajistí, že lehátko zvládne všechny nástrahy pobytu venku a Vaši zákazníci si na něm budou moct pořádně oddechnout.


Na Nardi nábytek Vám rádi vytvoříme jedinečnou cenovou nabídku. Ještě k tomu máme většinu Nardi produktů skladem s rychlým dodáním!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Barva
V různých barvách
Bílá
Specifikace
Exteriérová
Stohovatelná
Materiál
Plast