Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že ve dnech od 12.10. - 14.10. 2022 bude v naší prodejně probíhat inventura. Z toho důvodu nebude možný příjem ani výdej zboží ze skladu. Děkujeme za pochopení.

MF FENTON P

MF FENTON P

Čalouněné křesílko s knoflíky
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Čalouněné křesílko s knoflíky

Nechte se nadchnout pro toto zajímavě čalouněné křeslo ozdobené knoflíčky. Křeslo má dřevěnou kostru a nohy namořené v tmavě hnědé barvě. Čalounění je ozvláštněno výrazným prvkem knoflíčků, které jsou umístěny jak na sedací části, tak i na opěrce zad. Dokonalý komfort při sezení zaručí zdobené područky. Křeslo je možné očalounit do různých barevných variant. Je také možné vybrat si barvu moření nožiček. Pohodlné křeslo nejlépe vynikne v hotelových lobby, pokojích penzionů nebo šik kavárnách. Ve stejném designu je také dostupná dvojsedačka, pouf i trojsedačka.


Při odběru méně než 12 ks může být účtován příplatek.

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Celková výška (cm)
73
Hloubka (cm)
85
Výška sedu (cm)
44
Šířka (cm)
95
Podrobnosti
Čalounění
Látkové
Specifikace
Interiérová
Barva
Zelená
Modrá
Doporučený prostor
Kavárny, bary
Hotel