Konferenční nábytek byl vždy hlavně o praktičnosti, v dnešní době je ovšem jeho příjemný design také nutností.

15. January 2021
Konferenční nábytek byl vždy hlavně o praktičnosti, v dnešní době je ovšem jeho příjemný design také nutností.
Pohodlný nábytek je nezbytnou součástí každé konference nebo banketu a pro úspěch akce má velký význam.
Konference nebo jiná shromáždění větší skupiny lidí vyžaduje dostatek stolů a židlí jednotného designu. Vzhled konferenčních prostorů není radno podceňovat, protože právě on zanechá v účastnících akce silný dojem. Celkové vzezření a atmosféra místnosti o vás vypovídá mnohem více, než si leckdo dokáže představit.

Náš sortiment zahrnuje celou kategorii nábytku zaměřenou na konference či setkání banketového typu (oslavy narozenin, svatby a podobně). Nábytek je vyrobený s ohledem na změny typů akcí v daném prostoru. Konferenční židle jsou stohovatelné – a to i včetně židlí s polstrováním – a konferenční či banketové stoly mohou být rozkládací. Pro snadnější manipulaci je možné desky stolů složit. Konstrukce konferenčních stolů a židlí je opatřena práškovým povrchem, jenž nábytek chrání proti škrábancům.

Nabídka konferenčních stolků zahrnuje nejpoužívanější tvary v různých rozměrech (desky mohou být kulaté, obdélníkové nebo čtvercové). Díky těmto jednoduchým geometrickým tvarům stoly snadno sestavíte do kompaktního tvaru (U, I, E). Kulaté stoly jsou oblíbené nejen proto, že umožňují lepší konverzaci, ale také lepší přístup obsluhujícího personálu. Horní desky je možné vyrobit podle vašich požadavků.

Konferenční židle nabízíme plastové či z ohýbané překližky. Díky celé řadě designového provedení si u nás vyberete židli přesně podle typu pořádané akce. Při delších jednáních účastníci ocení polstrované konferenční židle s područkami. V případě malého prostoru přednáškového sálu můžete zvolit židle s příručním stolkem, místnost bude působit vzdušněji a vyhnete se starostem s umístěním konferenčních stolů.

Nábytek z naší kolekce propůjčil osobitou tvář celé řadě konferenčních místností, salonkům a sálům nejen v České republice, ale také v zahraničí. Svoji oblibu si získal jak kvalitním provedením a originálním vzhledem, tak i kvůli tomu, že stoprocentně splňuje nároky na jednoduchou a efektivní manipulaci.