DUBLINO SYSTEM/80

DUBLINO SYSTEM/80

Restaurační čalouněný box
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Restaurační čalouněný box

Čalouněné restaurační lavice jsou vyráběny pro klienty na míru! Zádová opěrka typu 80 je jednoduchého designu - hladká. Výška sedu je 47cm, celková hloubka boxu 68cm.

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže lavice přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš podnik.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu dřevěných nohou či plného spodku boxů.

Nebo můžete zvolit jiný design lavic, jako je Dublino system 21 - prošívaná záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Celková výška (cm)
85/105/125
Hloubka (cm)
68
Výška sedu (cm)
47
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Koženkové
Látkové
Doporučený prostor
Bar, hospoda, noční klub
Restaurace
Hotel
Barva
V různých barvách
Modrá