Dublino System /20/50

Dublino System /20/50

Čalouněná lavice s knoflíky
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Čalouněná lavice s knoflíky

Čalouněné restaurační lavice jsou vyráběny pro klienty na zakázku!

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 15 centimetrech. Takže čalouněné boxy přizpůsobíme Vaší restauraci, abyste využili co nejefektivněji celý prostor.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Vzorníky jsou k nahlédnutí na prodejně. Také můžete ovlivnit barvu dřevěných nohou či plného spodku boxů. Zádová opěrka typu 2050 je zdobená prošíváním a knoflíky, což přidá na zajímavosti vzhledu interiéru.

Výška sedu je 47cm, celková hloubka boxu 64cm.

Nebo můžete zvolit jiný, střídmější, design lavic, který je v naší nabídce. Například Dublino system 20 - hladká, jednoduchá záda, nebo Dublino system 21 - designové čalouněné lavice s prošívanými zády.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Celková výška (cm)
96
Hloubka (cm)
64
Výška sedu (cm)
48
Podrobnosti
Čalounění
Látkové
Koženkové
Kožené
Doporučený prostor
Bar, hospoda, noční klub
Restaurace
Hotel
Barva
V různých barvách
Zelená
Hnědá
Specifikace
Interiérová