Dublino System/23

Dublino System/23

Čalouněná barová lavice
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Čalouněná barová lavice

Čalouněné lavice barové výšky jsou vyráběny pro klienty na míru! Celá lavice je jednoduchého, elegantního designu. Výška sedu je 80cm, celková hloubka boxu 57cm, výška opěrky od země je 119cm.

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže lavice přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš podnik.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu spodní části boxu (výběr z Egger vzorníku). Součástí spodního dílu boxu je i opěrka na nohy v ideální výšce v nerezovém provedení.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí! Rádi Vám poradíme.

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Látkové
Koženkové
Barva
V různých barvách
Bílá
Hnědá
Specifikace
Interiérová