Dublino System/22

Dublino System/22

Barová čalouněná lavice
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Barová čalouněná lavice

Čalouněné lavice barové výšky jsou vyráběny pro klienty na míru! Zádová opěrka je jednoduchého designu - hladká. Výška sedu je 80cm, celková hloubka boxu 57cm, výška opěrky od země je 119cm.

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže lavice přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš podnik.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu dřevěných nohou. Součástí dřevěných nohou je i opěrka na nohy v ideální výšce.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Látkové
Koženkové
Barva
V různých barvách
Bílá
Hnědá
Specifikace
Interiérová
Obrázek
Zobrazit