Z důvodu státního svátku máme ve dnech 28. a 29.10.  zavřeno.  Nebude možný ani výdej zboží. Rádi vás obsloužíme ve dnech od 1.11. 2021.

GB NELL UP

GB NELL UP

Dubová křeslo s čalouněným sedákem
3 213 Kč
Cena za 8 ks je 25 704 Kč
Množství
Tento produkt má minimální množství 8
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Dubová křeslo s čalouněným sedákem

Celodřevěná židle GB Nell Upje vyrobená z masívního dubového dřeva s nádhernou kresbou a čalouněným sedákem v antracitové barvě. Tato moderní trendy židle je perfektní volbou do restaurací, kaváren či barů. Její vylepšená ergonomie a kvalitní zpracování zajistí pohodlí Vašich hostů.

Na rozdíl od levnějších alternativ židlí tohoto designu má GB Nell kvalitně spojené sešroubované spoje nohou a opěrky, které jsou nejnamáhanější částí židle a pokud nejsou pevné, hrozí praskání a poškození židlí.  

Židle jsou stohovatelné, což jistě v gastro provozu oceníte.  

Skladem nabízíme také provedení v černé barvě GB NELL BLACK nebo verzi s dřevěným sedákem. Na objednávku je možné nechat vyrobit i verzi s čalouněným sedákem i zádovou opěrkou.  

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Látkové
Specifikace
Interiérová
Materiál
Dřevo