Dublino System/21

Dublino System/21

Restaurační lavice na bukových nohách
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Restaurační lavice na bukových nohách

Čalouněné restaurační lavice jsou vyráběny pro klienty na zakázku!

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže lavice přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš prostor.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu dřevěných nohou či plného spodku boxů. Zádová opěrka typu 21 je zdobená prošíváním, což přidá na zajímavosti.

Výška sedu je 47cm, celková hloubka boxu 64cm.

Nebo můžete zvolit jiný design lavic, který je v naší nabídce, jako je Dublino system 20 - hladká, jednoduchá záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Látkové
Koženkové
Barva
V různých barvách
Hnědá
Specifikace
Interiérová