Dublino System/1125

Dublino System/1125

Restaurační roh lavice
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Restaurační roh lavice

Čalouněné lavice do gastro provozů se vyrábějí na míru! Zádová opěrka typu 1125 je nejvyšší z naší nabídky (125 cm), mají přímé a tvrdší sezení. Výška sedu je 48cm, celková hloubka boxu 67cm. Základní elementy - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Boxy do gastro provozů přizpůsobíme tak, abyste je využili co nejefektivněji pro prostor Vaší restaurace.

Samozřejmě je možné zvolit si druh a barvu potahové látky. Také lze zvolit barvu moření dřevěných nohou či plného spodku boxů (dekor vybíráte z Egger vzorníku).

Nebo můžete zvolit jiný typ lavic z naší nabídky, jako je například Dublino system 21 - prošívaná záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Celková výška (cm)
125
Hloubka (cm)
68
Výška sedu (cm)
47
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Koženkové
Látkové
Doporučený prostor
Bar, hospoda, noční klub
Restaurace
Hotel
Barva
V různých barvách
Šedá
Specifikace
Interiérová