Dublino System/1125

Dublino System/1125

Restaurační roh lavice
Množství
Tento produkt má minimální množství 3
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Restaurační roh lavice

Čalouněné lavice do gastro provozů se vyrábějí na míru!dle potřeby zákazníka. Zádová opěrka typu 1125 je nejvyšší z naší nabídky (125cm), mají přímé a tvrdší sezení. Výška sedu je 48cm, celková hloubka boxu 67cm.

Toto sezení vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže tyto boxy do gastro provozů přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji prostor Vaší restaurace.

Rádi ukážeme vzorníky látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu moření dřevěných nohou či plného spodku boxů (dekor vybíráte z Egger vzorníku).

Nebo můžete zvolit jiný typ lavic z naší nabídky, jako je například Dublino system 21 - prošívaná záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Koženkové
Kožené
Látkové
Barva
V různých barvách
Šedá
Specifikace
Interiérová