Dublino System/1105

Dublino System/1105

Čalouněná restaurační lavice
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Čalouněná restaurační lavice

Čalouněné lavice do gastro provozů se vyrábějí dle požadavků zákazníka na míru! Zádová opěrka typu 1105 je vyšší (105cm) než například u čalouněného systemu 20 (96cm) a mají přímější a tvrdší sezení. Výška sedu je 48cm, celková hloubka boxu 67cm.

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže tyto boxy do gastro provozů přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji prostor Vaší restaurace.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu moření dřevěných nohou či plného spodku boxů (dekor vybíráte z Egger vzorníku).

Také můžete zvolit jiný design lavic, jako je například Dublino system 21 - prošívaná záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Kožené
Látkové
Koženkové
Barva
V různých barvách
Bílá
Hnědá
Specifikace
Interiérová
Obrázek
Zobrazit