Dublino System/1085

Dublino System/1085

Restaurační čalouněná lavice
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Restaurační čalouněná lavice

Čalouněné lavice do gastra jsou vyráběny pro klienty na míru! Zádová opěrka typu 1085 je nižší (85cm) než u čalouněného systemu 20 (96cm). Výška sedu je 48cm, celková hloubka boxu 67cm.

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže tyto gastro boxy přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš podnik.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu moření dřevěných nohou či plného spodku boxů (dekor vybíráte z Egger vzorníku).

Nebo můžete zvolit jiný design lavic, jako je například Dublino system 21 - prošívaná záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Čalounění
Koženkové
Kožené
Látkové
Barva
V různých barvách
Specifikace
Interiérová