Doručení zboží

Při objednávce našeho zboží si můžete vybrat, zdali si u nás produkty vyzvednete osobně, nebo si je necháte přivést až k vám domů

Osobní odběr

Pokud zboží nemáme aktuálně skladem, máte možnost si ho objednat. V případě zboží na objednávku postupujeme v souladu se standardním obchodním postupem zakotveným ve Všeobecných obchodních podmínkách, přičemž po potvrzení objednávky a zaplacení zboží máte možnost Vámi zakoupené produkty převzít během otevíracích hodin na následující adrese:

Obchodní 132, 251 01 Čestlice (areál Valad)


Doručení zboží

V případě zájmu o přepravu do jiné lokace Vám zabezpečíme doručení zboží přímo na Vámi vybranou adresu - bezpečně, rychle a pohodlně. V případě menších zásilek spolupracujeme s kurýrskými službami DPD a Toptrans. V případě těch větších využíváme námi ověřené soukromé přepravce, kteří se zbožím jednou z našeho skladu přímo k Vám, abychom zajistili bezpečnou přepravu za co možná nejlepší cenu. Vždy hledáme tu nejlepší možnost. 

Přesnější informace o nákladech na doručení zboží Vám poskytnou naši kolegové na showroomu ještě před dokončením objednávky. Cena za přepravu je účtována individuálně podle vzdálenosti, hmotnosti a objemu objednávky ve smyslu ceníku externích přepravců, se kterými spolupracujeme.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo mailem.