OZNÁMENÍ

Po měsících usilovné práce jsme spustili nový web a i přes naši snahu se na něm stále vyskytnou drobnější chyby. Je možné, že narazíte na produkt s chybějícím nebo chybným popiskem či na jiné nedokonalosti. Neúnavně pracujeme na jejich odstranění - než se tak ale stane, prosíme Vás o pochopení a prominutí v případě jakýchkoliv problémů. 

Děkujeme,

Váš Dublino tým

DL BUDDHA MATT BLACK NEW

DL BUDDHA MATT BLACK NEW

Elegantní ratanová židle
1 215 Kč
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Elegantní ratanová židle

Kvalitní venkovní židle s hliníkovou kostrou a výpletem z umělého ratanu, který je skvěle přizpůsobený pobytu ve venkovních podmínkách a proto je ideální volbou pro Vaši zahrádku nebo terasu. Židle je vhodná do vysoce zátěžových podmínek díky své odolné konstrukci, zároveň je ale velice lehká a manipulaci s ní tak zvládne každý. Je možné je složit a při skladování tak ušetříte velké množství místa. Dostupné jsou kromě této černé verze i hnědá a šedá. 

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Celková výška (cm)
83
Hloubka (cm)
62
Šířka (cm)
57
Výška područky (cm)
65
Výška sedu (cm)
45
Podrobnosti
Specifikace
S područkami
Interiérová
Exteriérová
Stohovatelná
Barva
Černá
Obrázek
Zobrazit