OZNÁMENÍ

Po měsících usilovné práce jsme spustili nový web a i přes naši snahu se na něm stále vyskytnou drobnější chyby. Je možné, že narazíte na produkt s chybějícím nebo chybným popiskem či na jiné nedokonalosti. Neúnavně pracujeme na jejich odstranění - než se tak ale stane, prosíme Vás o pochopení a prominutí v případě jakýchkoliv problémů. 

Děkujeme,

Váš Dublino tým

DL BUDDHA GREY

DL BUDDHA GREY

Elegantní ratanová židle
1 215 Kč
Množství
Tato cena nezahrnuje DPH.
V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů. Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor. Zboží do domácností nedodáváme.

Znaèky: židle, ratanová židle, odolná židle, židle do restaurace, židle do kavárny, židle do bistra, židle na terasu, venkovní židle, ratanová židle dublino, exteriérová židle, interiérová židle, židle na zahrádku, designová židle, židle buddha

Elegantní ratanová židle

Kvalitní venkovní židle s hliníkovou kostrou a výpletem z umělého ratanu, který je skvěle přizpůsobený pobytu ve venkovních podmínkách a proto je ideální volbou pro Vaši zahrádku nebo terasu. Židle je vhodná do vysoce zátěžových podmínek díky své odolné konstrukci, zároveň je ale velice lehká a manipulaci s ní tak zvládne každý. Je možné je složit a při skladování tak ušetříte velké množství místa. Dostupné jsou kromě této šedé verze i černá a hnědá. 

Rozměry & Podrobnosti

Rozměry
Podrobnosti
Specifikace
S područkami
Interiérová
Exteriérová
Stohovatelná
Barva
Šedá
Obrázek
Zobrazit